sustainadvisoryonacouchcut

Tvarumo sertifikavimas

Plačiai atpažįstami tvarumo sertifikatai ir vertinimo sistemos (BCorp, Ecovadis ir kt.) padeda įmonėms sekti savo progresą, tobulinti procesus, pateikti suinteresuotiesiems trečiosios šalies patvirtintą įrodymą apie įsipareigojimą darniai vystyti veiklą.

Mes pagreitiname jūsų įmonės tvarumo sertifikavimo ar reitingavimo kelionę: tarpininkaujame vertinimo, patikrinimo ir interviu etapuose, surenkame ir pateikiame visus reikalingus duomenis sertifikavimo institucijoms, padedame atsakyti į visus joms kylančius klausimus.

Padedame įgyti BCorp, Ecovadis sertifikatus, tarpininkaujame ir kitų plačiai taikomų sertifikatų gavimo procese.

BCorp sertifikatas yra skirtas holistiškai įvertinti visą įmonės socialinį ir aplinkosaugos poveikį.

EcoVadis reitingų agentūra vertina įmonių veiksmus ir rezultatus keturiose tvarumo srityse: aplinkos apsaugos, žmogaus teisių ir darbo santykių, etikos bei darnių pirkimų.

Konsultuojame dėl tvarumo sertifikavimo ir padedame įmonėms:

  • Nustatyti esamą padėtį ir sudaryti žingsnių planą sertifikatui įgyti.
  • Įvertinti konkurencinę aplinką, pasilyginti su kitais sektoriaus dalyviais, turinčiais tuos pačius sertifikatus.
  • Tinkamai surinkti visus reikalingus duomenis ir užtikrintai bendrauti su sertifikavimo institucijomis visuose vertinimo etapuose.

Kurkime darnią ateitį šiandien

XXI a. įmonės sėkmė matuojama ne tik finansiniais rezultatais ir biudžeto eilutėmis, bet ir jos indėliu į švarios, saugios ir darnios aplinkos kūrimą. Dirbame kartu, kad padėtume jums kurti tvarią organizacijos plėtrą ir padėti įvertinti darnaus vystymosi tikslus ilguoju laikotarpiu.